your English teacher

- Reference -


Michal

radiokomunikační specialista

Kurzy jsou ve velmi přátelském prostředí a není žádný důvod k obavám z nepřiměřeného tempa. Velmi oceňuji velké množství běžných frází, které jsem již využil na cestách. Od rezervace hotelů, nákupu jízdenek, objednání v restauraci až po konverzaci o počasí se spolucestujícím. Jako úplný začátečník mohu kurzy vřele doporučit. 

Lucie

spolumajitelka firmy

Anglicky jsem se začala učit v pokročilém věku, abych se domluvila všude, kde je třeba. Požádala jsem Vláďu jakožto odborníka a navíc skvělého souseda. Styl výuky je naprosto dokonalý, přátelský, vtipný - baví mě pexesa. :-) Jeho příprava na lekci je až dokonale precizní. Díky Vláďovi už něco rozumím, snad budu jednou i mluvit bez obav. :-)

Honza

gymnazista

Hodiny angličtiny s Vláďou jsem měl střídavě už od 11ti let. Už tehdy mě bavilo se s ním učit anglicky, protože pojal výuku velmi hravě. Neexistuje slovíčkové pexeso, ve kterém jsem ho ještě neporazil. ;) 

Už je to pár let a pořád máme lekce spolu. Jsou o něco serióznější, ale pořád zábavné. V posledních měsících mi Vláďa pomáhal s přípravou na test Cambridge Advanced a právě jemu jsem vděčný, že se teď mohu pyšnit s angličtinou úrovně C2. 

Magda

pedagožka

Hodiny angličtiny s mrLíbou jsou veselé a pohodové. Hodně se bavíme anglicky, Vláďa neopravuje každou maličkost, ale spíš podpoří snahu, abychom se zvládli vyjádřit sami, i když nedokonale. Na hodiny chodí připraven, ví, co jsme dělali minule a kam směřujeme. Střídá aktivity - čteme, diskutujeme, hrajeme pexeso, pracujeme s učebnicí, dalšími materiály, posloucháme písničky, ... Příjemně strávený čas nad angličtinou s člověkem, který je ve svém oboru profesionál.

Boženka

babička na plný úvazek

Angličtina je všudypřítomná. Setkáváme se s ní každý den. Kdo ji neovládá je v nevýhodě. Já osobně mám angličtinu ráda. Líbí se mi. Její učení se stalo součástí mého života. Pořád mám co vylepšovat a zdokonalovat.

Vláďa Líba je skvělý učitel. Má velmi dobře propracovaný systém výuky. Vždycky je optimisticky naladěný a perfektně připravený. V jeho hodinách se nikdy nenudím. Lekce jsou zábavné, nápadité, střídají se různé činnosti a způsoby výuky. Díky němu jsem překonala strach a stud mluvit anglicky. Oceňuji jeho trpělivost, kreativitu a chuť učit i ve večerních hodinách. Ačkoliv jsem studentkou u Vládi Líby už pěknou řádku let, stále se na jeho lekce těším.

Vláďa

manažer ČOV

Na lekce angličtiny s Mr. Líbou se pokaždé těším a jsem zvědav, čím lekce obzvláštní, ať už je to oblíbené pexeso, překlad nějaké známé písně, nebo jiná zábavná aktivita. 

Už je tomu více jak 7 let, co s Vláďou spolupracujeme. Začít s učením cizího jazyku ve středním věku není úplně jednoduché (alespoň pro mě😉), ale i tak jsou vidět pokroky. Vláďa je skvělý profesionál, který umí na hodině vždy zaujmout.


Karel

servisní technik

Na angličtinu k Vláďovi jsem začal chodit v roce 2015. Tehdy jsem byl falešný začátečník, který potřeboval nutně angličtinu kvůli práci. Za tu dobu, co se s Vláďou znám, mohu prohlásit, že je to nejen výborný učitel, ale taky kamarád a něco, jako osobní psycholog 😊

O našich lekcích angličtiny říkám, že je to taková ,,škola hrou", ve kterých se člověk naučí daleko více, než kdyby jen seděl a bifloval se slovíčka. Kvůli své práci, která vyžaduje hodně cestování, nejen po ČR, ale i po Evropě, potřebuji časové flexibilitu. Vláďa mi v tomto vždy vychází vstříc. Lekce tak probíhají buď u Vládi na Kladně, ale častěji online z domova či hotelů, čehož si nesmírně vážím. Díky našim lekcím můžu po světě cestovat a domluvím se 😊

Petra

projektantka, starostka

Angličtinu jsem se začala učit proto, že znalost jakéhokoliv cizího jazyka považuji za "dobrou investici". Já osobně bych si velmi ráda srdečně popovídala s milými přáteli, které jsem poznala při pobytu v Kanadě a které, jak doufám, ještě budu mít příležitost navštívit.

S Vláďou Líbou se učím dva roky a angličtina mě stále baví. Na jeho výuce oceňuji zejména individuální přístup, kreativitu a trpělivost. Vláďovi hodiny jsou pestré a vtipné. Osobně jsem vyzkoušela i skupinové kurzy, ale individuální forma výuky mi vyhovuje více, zvláště když služby jsou v podstatě "all inclusive" - široká nabídka výukových témat s docházkou lektora za studentem téměř kamkoliv.

Tomáš

šéf

Mr. Líba učí mě a moji partnerku anglicky již od roku 2002. To už je nějaká historie! Pátek ráno u nás doma nebo ve firmě patří letitému rituálu. Už od samého začátku jsme si užívali pestrost a atmosféru Vláďových lekcí. A tiše oceňujeme jeho zenovou trpělivost a poctivou přípravu.

 Posouváme se kupředu, občas to zabolí (co bolí, to roste!), ale nikdy ne tak, abychom ztratili motivaci. A to vlastně oceňuji nejvíc. Občas nám to nejde do hlavy. Nebo zapomínáme. Oceňuji, že to nikdy není stejné... A to je taky skvělá věc, která mi dochází až při důkladném ohlédnutí.

Lekce mě baví i kvůli zajímavým tématům, které Vláďa vybírá. Kromě toho, že vždycky vybral skvělé učebnice (už jsme jich za tu dobu pár "zdělali"), doplňuje výuku o další témata a ze své brašny tahá jako kouzelník z klobouku další "materiál" (hry, písničky, kvízy, hádanky, video...). Jeho památnou pomůcku na frázová slovesa "Toilet English" nám záviděly všechny návštěvy.

Jindřiška

vedoucí projektů komunikace

Po osmi letech vytrvalé spolupráce je mi Mr. Líba nejen nenahraditelným lektorem, ale taky psychologem a koučem. Vážím si zejména jeho profesionální "pedagogické" složky osobnosti, protože ač jsou hodiny milé a uvolněné, jsou celou dobu pružně řízeny a výuka probíhá i v momentech, kdy si to neuvědomuji.

V našem oboru je angličtina dnes nutná nejen kvůli studiu. Mr. Líba postavil most mezi mé pasivní zkušenosti ze školních lavic a obchodní jednání s top managementem globálních firem. A to při pohledu zpět vidím jako obrovský kus práce, zejména s přihlédnutím k tomu, že mi jazyky opravdu nejdou. A i po tolika letech se na lekce pořád těším.

Romana

vedoucí výroby

Angličtinu jsem se začala znovu učit, když jsem ji začala potřebovat k práci. Od kolegů jsem dostala reference na p. Líbu a byla to opravdu dobrá volba.

Hodiny jsou intenzivní, plně využité, ale zároveň zábavné. Střídají se různé aktivity, které jsou opravdu pestré. Pan učitel má vždy vše perfektně připraveno, oceňuji velké množství připravených pomocných materiálů, mě osobně baví hraní her a jako doplněk čtení půjčených zjednodušených knih.

S panem Líbou se učím již dva roky a určitě jsem udělala velký pokrok, i když stále se mám co učit a ráda budu pokračovat.© 2023 mrLiba, Na Stráni 221, Kladno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!