your English teacher

- O mně -


Jsem absolventem magisterského studia Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy (1999), zkušenost s praktickou angličtinou jsem navíc získal při dobrovolnické práci a práci průvodce v zahraničí. Jazyk jsem začal vyučovat již při studiu, na plný úvazek učím od roku 2001. 

Ze začátku své kariéry jsem spolupracoval s řadou jazykových škol (Ability, Polyglot, Progress), ale od roku 2013 vyučuji výhradně bez prostředníka. Za svou kariéru jsem se setkal s desítkami studentů ve firemních kurzech, z nichž mnozí se mnou zůstali a zůstávají léta. Věřím, že je to proto, že se snažím na každou lekci připravit relevantní program, který i plynulým studentům pomáhá si udržovat svou úroveň angličtinu a objevovat nové. To je má nejlepší vizitka.

Po vysoké škole jsem absolval řadu vzdělávacích kurzů a konferencí pro učitele angličtiny. Každoročně se účastním konference Akcent IH v Praze, seminářů Asociace certifikovaných jazykových škol, v roce 2012 jsem se zúčastnil konference IATEFL BESIG ve Stuttgartu. 

Kromě učitele angličtiny jsem hrdý otec, vášnivý sportovec a táborník, komunitní aktivista, nadšený návštěvník kultury všeho druhu, amatérský truhlář.  

© 2023 mrLiba, Na Stráni 221, Kladno
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!